sobota, 15 lutego 2014

Sekret Julii

                                                 
Tytuł : Sekret Julii
Autor: Mafi Tahereh
Wydawca: Wydawnictwo Otwarte
Ilość stron:    400

Witam wszystkich w tą pięką sobote. Cały dzień zamulam w łóżku, czyli nic nowego. Jak wam mineły walentynki? Z waszą drugą połową czy z naljepszym przyjacielem a może z książką?

Kochani dzisiaj przedstawiam wam jedną z moich ulubionych książek a zarazem trylogi. Jest to 2 część Dotyku Julii. Sekret Julii już od pierwszych stron trzya w napięciu. Mimo że skończyłam ją dawno to teraz dopiero o niej pisze. Aktualnie poczytuje 2 książki "Miłość alchemika" i "Nie moge powiedzieć ci prawdy". Ale do rzeczy.


W pierwszej części (tak dla przypomnienia) poznajemy Julie dziewczyne która od kilkuset dni siedzi zamknięta w samotności. Potem pozajemy Adama, ich miłość kwitnie. Recezje pierwszej części znajdziecie TU . Zapraszam serdecznie.

Na początku drugiej części jesteśmy w punkcie Omega. Julia i Adam wreszcie są bezpieczni, ale czy do czasu? Czy Warner postanowi walczyć o Julie? Jakim kosztem? Jaki sekret skrywa Adam i Julia?

W pierwszej części nie lubiłam Warnera, wkurzał mnie swoją zaborczością, lecz tu niespodzianka pufff całą nienawiść znikneła. Polubiłam go i teraz nie wiem czego spodziewać sie w 3 części. Sama nie wiem z kim Julia ma być, kogo ma wybrać. Przykro mi ja jej nie pomoge.

Adam cóż.. Zaczął mnie lekko wkurzać swoim zachowaniem, skrycie licze że sie zmieni. :C
Ale tak czy siak kocham Kenjego. Jego teskty, boże normalnie chcego tu ! haha

Oby dwie części są dobre, a nawet śmiem powiedzieć że 2 jest lepsza. Jest lekka i przyjemna, momentami serce staje. Kocham tą książke i autorke za to że tak wspaniałą książke napisała, z upragnieniem czekam na 3 cz i nowele z punktu widzenia facetów.


A teraz pytanie do was, licze że chociaż ktoś odpowie.. C:
Czym dla was jest książka?

                      Dotyk Julii | Destory me | Sekret Julii | Fracture me | Ignite me

6 komentarzy:

 1. Wydaje się ciekawa :)

  Fajny blog, będę obserwować, pozdrawiam,
  W.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początku ta książka mnie odpychała, później coś się zmieniło, i mam nadzieję, że uda mi się ją przeczytać ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta seria zdecydowanie mnie do siebie przyciąga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Matko mam życiowy dylemat.Adam zaczyna mnie wkurzać swoim zachowaniem,a go lubię.Natomiast Aaron (kocham to imię <3) zaczyna mi być coraz bliższy i jakiś taki bardziej...no nie wiem.Ludzki?Uczuciowy?Mniej szalony?W każdym razie zamieszkał mi w sercu.I dylemat,za kim by tu być?

  OdpowiedzUsuń