środa, 13 sierpnia 2014

Faceci, ach ci Faceci.

WYBIERAM CIEBIEWitajcie!
Dawno mnie tu nie było, za co bardzo przepraszam!

Wakacje jak to wakacje, nie obejdzie się bez żadnego wypadku, z ręką wszystko jest okey tylko jeszcze trochę pobolewa, ale dość już o mnie teraz przechodzimy do książek!

Opis:

Zakochana pierwszą miłością, rozdarta pomiędzy dwoma mężczyznami dziewczyna dokonuje wyboru, który prowadzi do tragedii…

Mój pierwszy rok na uniwersytecie wydawał się niemal idealny. Ale jeden gorący weekend, kiedy uległam namiętności, zmienił wszystko…

Osiemnastoletnia Harper dorastała w bazie wojskowej pod surowym okiem ojca, oficera marines, i marzyła, żeby wyrwać się spod jego rygorystycznej kontroli. Wyjeżdża na uniwersytet jak najdalej od domu, żeby wreszcie żyć własnym życiem i doświadczać rzeczy, o których dotychczas tylko słyszała od chłopaków z jednostki - jej jedynych przyjaciół.


Współlokatorka z akademika wciąga ją w nieznany świat - nowych emocji i nowych uczuć, imprez i przystojnych facetów. Takich jak Brandon i Chase. Obaj są obłędnie seksowni. Obaj są niebezpieczni. I obaj szaleją za Harper.

Harper kocha ich obu i wie, że jej wybór złamie czyjeś serce. Ale nie przeczuwa, jak wielki ból przyniesie jej samej…

Moja opinia:
Pierwsza myśl ''Uhm.. Mamy trójkącik. Częsty motyw.'' Po przeczytaniu opisu od razu poleciałam na Chase'a, czyli jednego z dwóch chłopaków.
Naszą bohaterkę czyli Harper poznajemy kiedy wyjeżdża na uniwersytet jak najdalej od domu i ojca.
Harper jest bardzo cicha, nie zna życia, była wychowywana pod surowym okiem ojca , uczyła  się w domu. Wyjazd na uniwerek to spełnienie marzeń.
W akademiku poznaje swoją współlokatorkę, która wprowadza ją w nieznany świat.

Również poznaje dwóch czarujących panów. Chase i Brandon to przystojni chłopcy, których Harper poznaje, zakochana w nich obu musi wybierać pomiędzy tym a tym, ale i tak komuś złamie serce.

Chase. Chase to typowy zbuntowany chłopak. Ale za to uroczy i przystojny. Brandon mimo że uroczy to nie tak bardzo jak jego rywal. Jakoś odrzucało mnie w nim to że był bokserem.

Na miejscu Harper pewnie wybrałabym Chase'a ale kogo wybierze Harper? Tego dowiedzie się sami jak przeczytacie książkę.

W naszej uroczej historii wszystko dzieje się szybko, nie mamy czasu na to żeby się nudzić. Tu randka z jednym a za pare chwil z drugim. Prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Autorka świetnie opisywała walkę chłopaków o Harper.

Do tego dochodzi jej  współlokatorka zabawna dziewczyna i jej problemy z chłopakami doprowadzały mnie do śmiechu tak samo jak jej teksty.

Nie raz  śmiałam się czytając,  nie raz serce stawało mi na parę chwil. Ale nie ma co mówić, musicie przeżyć to sami. Jednym słowem: POLECAM!

SUPERFACET NIE ISTNIEJE NO I CO Z TEGO?Ale mimo wszystko super facet nie istnieje i tym akcentem chciałabym wam przedstawić książkę ''Superfacet nie istnieje no i co z tego?
 Właśnie co z tego? Tego dowiemy się w tej oto książce.

Opis:                         Książka o superfacetach, jakich kobietom obiecują marzenia, i o zwykłych mężczyznach, jakich dostają od życia. Po jej przeczytaniu każda pomyśli: „dobrze, że są marzenia, ale całe szczęście, że są jeszcze realni faceci”.

Małe dziewczynki wychowywane są w nadziei, że pewnego dnia przyjedzie po nie książę z bajki na białym koniu... Ale przecież książę z bajki nie istnieje! Piękna księżniczka zresztą też nie...
Ta zabawna książka opisuje i klasyfikuje wszystkie rodzaje facetów, których prawdziwa kobieta, w prawdziwym życiu (zawsze skomplikowanym), w prawdziwych sytuacjach (zawsze zagmatwanych) może spotkać na swojej drodze. Mamy więc: emocjonalnych popaprańców, alergików uczulonych na stałe związki, synków mamusi, wiecznych małych chłopców... i liczną kolekcję innych gatunków. Mamy nawet instrukcję obsługi.

Miłej lektury !

Moja opinia:
Miła dla duszy książka, mimo że nie czytam poradników aż tak często to ten jest wspaniały. Jeżeli czekacie na księcia z bajki ta pozycja totalnie wybije wam go z głowy.
Przede wszystkim dowiemy się jak z tym trudnym gatunkiem postępować, coś jak taka instrukcja obsługi.
Ta króciutka książeczka nastawi nam mózgi na różnych popaprańców, pracocholików czy idiotów, po niej inaczej patrzysz na facetów.

Zatem... Każdej kobiecie czy młodej czy starej radze poznać zachowania i zwyczaje tego gatunków, niestety ale występuje zbyt wiele rodzajów tych o to gadów żeby je tutaj opisać. Przypadki są różne.
Sprawdź może i u ciebie zadomowił się pasożyt zwany potocznie FACETEM! 


Za możliwość poznania Harper i poznania różnych zwyczajów facetów dziękuje wydawnictwu Amber! 


6 komentarzy:

 1. Po książki NA chętnie sięgam :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Książki New Adult bardzo lubię , ale tym razem sobie daruję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. WOW just what I was looking for. Came here by searching for cathy rankin dean graziosi

  Also visit my site home stager

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mam ochotę się trochę pośmiać, emocjonalni popaprańcy i alergicy brzmią bardzo zabawnie. Chętnie przeczytam :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapowiada się świetnie, chętnie ją przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwsza pozycja, mimo pozytywnej opinii mnie nie ciakwie, trójkącikom mówię nie, druga pozycja lekko ciekawi, sam tytuł intryguje. ;)


  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń