wtorek, 17 czerwca 2014

Elita


Okładka książki Elita
Witam was moi drodzy!
Przepraszam za moją nie obecność, ale nie miałam czasu na nic...
Ale miałam czas na czytanie ! A jak u was?

Dzisiaj książka z pałacu. A jaka?
OPIS:

Drugi tom „Rywalek”. Do pałacu przybyło trzydzieści pięć dziewcząt. Teraz zostało ich tylko sześć. Ami i książę Maxon stają się sobie coraz bliżsi, jednak dziewczyna wciąż pamięta o Aspenie, chłopaku, którego darzyła szczerą miłością jeszcze zanim trafiła do pałacu.

Moja opinia:
W pierwszej części ''Rywalki'' poznajemy Ami i jej rywalki, które wraz z nią jadą do pałacu gdzie wszystkie będą walczyć o rękę księcia Maxona.
Tutaj o TU znajdziecie recenzje pierwszego tomu.
Dla Ami selekcja to koszmar, pewnie dziwicie się jak osoba, która nie chce tam być doszła tak daleko.... No ale to Ami. Do tego nie wie gdzie umieścić swoje uczucia, przy czarującym Maxonie czy Aspenie który złamał jej serce na 5000000 kawałków...

 W tej serii liczymmy na ciekawy rozwój wydarzeń i dostajemy go, są rebelianci, niespodzianki w związku z Selekcją. Denerwowały mnie jednak rozterki Ami nad tym którego ma wybrać, zamiast cieszyć się chwilami z Maxonem to ona myślała o Aspenie i tak w koło maciej...

Ostatnie kilka rozdziałów chwyta za serce, przyprawiając czytelnika o dreszcze, czyta się ją z zapartym tchem, a jak się już skończy czuje się lekki niedosyt. Liczyłam, że w tej częsci więcej się wyjaśni jeżeli chodzi o selekcje, ale przez to mam większa ochote na 3 część.

Jeżeli spodobały się wam ''Rywalki'' i zdążyłyście posklejać serca to czas zainwestować w nowy klej bo ''Elita'' połamie je na nowo.

Za możliowość przeczytania dziękuje wydawnictwu Jaguar!

8 komentarzy:

 1. Wiedziałem, że ,,Elita" przypadnie Ci do gustu. Myślisz, że i mi się spodoba? Bo z chęcią zakupiłbym tę serię ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myśle że tak, ale najlepiej się przekonać samemu.: )

   Usuń
 2. Mam ochotę na "Rywalki" i jeśli będzie możliwość, z pewnością sięgnę zarówno po nie, jak i po "Elitę" ;)

  http://faaantasyworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Pod koniec miesiąca i ja powinnam mieć szansę aby w końcu przeczytać Elitę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kupiłam niedawno, ale jeszcze nie wiem, co o niej sądzić, pierwsza część mnie urzekła, ale o niej czytam już troche gorsze opinie, poza Twoją. ;)

  Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 5. "Rywalki" czytałam, mam nadzieję, że wkrótce przeczytam i "Elitę" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekają na mnie obie części :)

  Przy okazji zapraszam do siebie na konkurs: http://heaven-for-readers.blogspot.com/2014/06/klub-karmy-czesc-2-wraz-z-tematyczna.html – krótki termin, dlatego informuję osobiście :)

  OdpowiedzUsuń